Яка потрібна труба для свердловини

Придбали ділянку землі — це чудово, тепер потрібно першим спочатку задуматися про наявність проточної води. Для цього рекомендуємо встановити на ділянці свою свердловину із чудовою та безкоштовною водою. Але, на певному етапі постає питання: «Яку ж саме трубу потрібно купувати для свердловини?».

Це питання рано чи пізно зацікавить кожного, хто зібрався бурити свердловину. На сучасному ринку можна зустріти найрізноманітніші труби із різноманітним діаметром. Ви можете використовувати для свердловини труби НПВХ діаметром 50, 63, 125 мм. Вибір діаметра труби безпосередньо залежить від кількості споживаної вами води на годину, тобто вода вам потрібна тільки для забезпечення одного житлового будинку, або ще для поливу та інших сільськогосподарських потреб.

Тепер приступимо до математики. Труба діаметром у п’ятдесят міліметрів має пропускну здатність дві-дві з половиною тонн воза за годину. Труба з діаметром шістдесят три міліметри на годину готова пропустити три-чотири з половиною тонни води. Якщо ви вибираєте трубу діаметром сто двадцять п’ять міліметрів, можете розраховувати на дев’ять тонн води за годину. Рекомендуємо використовувати оптимальний розмір труби 125 мм. За такого вибору ви гарантовано забезпечите будь-які потреби у чистій воді.

Зазвичай діаметри п’ятдесят і шістдесят три використовують, якщо в свердловині встановлений поверхневий насос. А ось для занурювального насоса бажано використовувати труби з діаметром сто двадцять п’ять міліметрів.

Дзеркала води можуть бути розташовані на глибині від нуля та глибше. Саме з цієї причини часто для буріння свердловини використовують трубу з максимальним діаметром, для установки занурювального насоса (найоптимальніший варіант). Але, варто враховувати, що цей варіант не відноситься до дешевих. Найдоступнішим за ціною та максимально альтернативним варіантом для свердловини є використання електронної насосної станції, зустрічається ще назва «Вакуумна насосна станція». Станція може спокійно піднімати воду навіть із сорокаметрової глибини, і має продуктивність три-чотири тонни води на годину. Так, станція дешевше, ніж установка занурювального насоса, але повторимося, спочатку визначтеся, скільки води ви потребуєте.

Наша компанія в будь-який час готова прийти до вас на допомогу у виборі витратних матеріалів, насосного обладнання та свердловини. Звертайтеся, якість і ціни вас приємно здивують!

У цьому матеріалі Ви можете дізнатися про те, яка труба треба для водяної свердловини.

НАЗАД