Відгуки

10 thoughts on “Відгуки

 1. Приїхали оперативно. Зробили гарну свердловину на 91 метр. Гарні буровики, професійні, доброзичливі. Працювали з ранку до вечора. Молодці. За два дні вже на сусідню ділянку цих хлопців викликали бурити свердловину.

 2. Все зроблено чудово, бригада дуже розумна і знають свою справу, працювали навіть у дощ. Дуже радий, що звернувся! Рекомендую!

 3. Уклав з цією компанією договір на буріння, приїхали бурити на два дні раніше обіцяного терміну, я не бачив на стільки, швидкої, злагодженої і акуратної роботи. Після буріння не думаючи підписав з ними договір на насосне обладнання та опалення. За фактом порадували ще й знижкою. Велике спасибі буду вас рекомендувати своїм друзям і сусідам.

 4. Хочу подякувати бурильникам. Працювали дуже якісно, грамотно та продуктивно. Наша мета була чиста артезіанська вода, були труднощі, хлопці бурили 2 дні, ночуючи на ділянці, сьогодні ціль досягнута, вода відмінної якості, глибина 85 м. Дякуємо Вам величезне! Рекомендуватиму вас знайомим.

 5. Дякую за роботу. Зробив роботу на чудово! Рекомендую! Буду ще звертатися.

 6. Чи сумнівався чи впораються з роботою хлопці? Виявилося марно! Приїхали до Кіровограда і проробили кілька свердловин мені та моїм сусідам. Усі залишилися задоволені. П’ємо воду і щоразу згадуємо з подякою)

 7. Ніяких нарікань немає! Все чітко, злагоджено, чистенько. Спасибі за відмінну роботу і професійний підхід.
  Тільки вас тепер всіНіяких нарікань немає! Все чітко, злагоджено, чистенько. Спасибі за відмінну роботу і професійний підхід.
  Тільки вас тепер всім і радимо.м і радимо.

 8. Робота виконана: швидко, оперативно! Ціна відмінна. Пропонуватиму ваші послуги знайомим. Рекомендую!

 9. Скільки шукав таких роботяг! Приїхали одні наробили дірок, а води нема. Із цими хлопцями одне задоволення. Домовилися, приїхали, зробили роботу, порадили чудового монтажника. Тепер у будинку є вода.

 10. Довго налаштовувалась на свердловину. Нарешті наважилася. Минулого літа було спекотним, води в колодязі мало. Зателефонувала з буровиком. Роботу зробили швидко та якісно. Здала воду на аналіз. Вода супер! Всім задоволена!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *