Буріння під теплові насоси

Вигідне опалення будинку за допомогою теплових насосів

Сучасні технології дозволяють досягти серйозних результатів. Якщо раніше наші будинки опалювалися за допомогою парового опалення, тепер з'явився абсолютно новий спосіб.

TN_grunt-voda

Чому це вигідно

Усім добре відомо, що під землею температура значно вища, ніж на поверхні. Навіть у найхолодніші дні на глибині 30-50 метрів температура може бути від 10 градусів тепла і вище. Якщо встановити тепловий насос, можна опалювати приміщення абсолютно безкоштовно. Вражаюче, чи не так? Вартість буріння свердловини під теплові насоси тьмяніє в порівнянні з тими перевагами, які Ви отримаєте.

Наша компанія вже протягом тривалого часу займається бурінням. Буріння під теплові насоси це те, в чому нам немає рівних. Роботи будуть проведені швидко та якісно. Можливе створення однієї чи кількох свердловин різної глибини.

 

Вкладені у буріння гроші обов'язково окупляться

У жодному разі, без буріння не обійтися. Буріння свердловин під тепловий насос виконується дуже швидко. Безперечно, на створення такої системи опалення вам доведеться витратити чимало грошей, але вони обов'язково окупляться.

Також хочемо відзначити, що ціни на буріння свердловин під теплові насоси у нашій компанії дуже помірні. Подумайте, адже в такий незвичайний спосіб ви можете отримати і гарячу воду, і опалення.

З кожним роком все більше людей вибирають буріння під теплові насоси.

Теплові насоси з'явилися порівняно недавно, але поступово завойовують довіру користувачів. Ця система повністю виправдовує себе, головне, знати, до кого звернутися.
Докладніше про геотермальне опалення
Три факти про геотермальне буріння свердловин