Геотермальне буріння

Три факти про геотермальне буріння свердловин

У дев’яти метрах нижче земної поверхні температура залишається незмінною на 7-9°C протягом усього року. Внутрішня теплота землі, яка живиться як своїм сердечником, так і зовнішніми факторами, такими як сонце та дощ, створює постійний потік енергії. Наша компанія дозволяє використовувати це безмежне джерело енергії за допомогою нашої експертної геотермальної бурової групи.

Геотермальна енергія — це фантастичне альтернативне джерело енергії, яке, швидше за все, тільки зростатиме в популярності. Ось три факти про геотермальне буріння свердловин, які ви, можливо, хотіли б знати: — це фантастичне альтернативне джерело енергії, яке, швидше за все, тільки зростатиме в популярності. Ось три факти про геотермальне буріння свердловин, які ви, можливо, хотіли б знати:

Геотермальна енергія є надійною та відновлюваною

Здавалося б, використання енергії із Землі було б непередбачуваним, але геотермальна енергія насправді є дуже стійким та надійним джерелом енергії. При правильній установці геотермальні свердловини можуть працювати протягом століть практично без обслуговування.

Поряд із надійністю однієї з найважливіших характеристик геотермальної енергії є її поновлюваність. Оскільки ресурс постійно поповнюється, він забезпечує стійку форму енергії, яка допоможе зменшити нашу залежність від викопного палива.

Геотермальні свердловини є економічним вибором

Не тільки геотермальна енергія надійна та стійка, але й геотермальні свердловини власними силами можуть бути розумним та довгостроковим економічним рішенням.

Більшість витрат, що з геотермальним буровим бурінням, посідає авансцену і може становити значні інвестиції. Однак, як тільки геотермальна система була побудована, вона має мінімальні експлуатаційні та експлуатаційні витрати. Геотермальна система може нагрівати чи охолоджувати будинок площею 1200 кв. Фут за менш ніж 40 доларів на місяць. Крім того, витрати на технічне обслуговування вкрай низькі, оскільки тепловий насос не потребує дуже великої роботи для отримання енергії, як у випадку з тепловими насосами джерела повітря.

Еще один важный фактор, который следует учитывать, заключается в том, что геотермальна система — чудовий спосіб підвищити вартість майна. Майбутні покупці будуть дуже привабливими для власності, яка вже має систему на місці.

Існують два типи геотермальних систем

Нарешті, будь-хто, хто зацікавлений у бурінні свердловин під тепловим насосом на своєму об’єкті, повинен знати, що існують два типи систем: замкнутий контур і система з відкритим контуром.

Система із замкнутим контуром використовує одну або кілька геотермальних свердловин і безперервну петлю труби, що містить теплоносій, що циркулює. Рідина поглинає енергію від землі та пропускається через тепловий насос, де енергія витягується до завершення циклу знову.

З іншого боку, система з відкритим контуром використовує дві свердловини. Один із них витягує воду із землі, а інший використовується для відведення води після того, як енергія була вилучена тепловим насосом.

Будь-який тип геотермального опалення може заощадити вам гроші на опалення та кондиціювання повітря, якщо їх встановлюватиме професійна геотермальна бурова бригада. У нашій компанії ми гарантуємо, що інвестиції, які ви вкладаєте в геотермальну систему, будуть окупатися вам, незалежно від розміру установки. Ми працюємо над невеликими сімейними резиденціями та великими промисловими проектами.

Ми також можемо відповісти на будь-які інші питання, які можуть виникнути щодо буріння геотермальних свердловин, і це може бути хорошим варіантом для вас. Не соромтесь зв’язатися з нами сьогодні, щоб дізнатися більше.
Докладніше про геотермальне опалення
Докладніше про буріння під теплові насоси

НАЗАД