Буріння

Буріння свердловин на воду є одним із найефективніших способів отримання доступу до води. Облаштування водоносної свердловини буде актуальним як для поливу дачної ділянки, так і для організації системи водопостачання будинку або виробництва. Це раціональна та економічна альтернатива центральному водопостачанню.

Процедура буріння свердловини передбачає здійснення декількох етапів і включає вивчення об'єкта, де будуть проведені роботи, вибір типу свердловини і підбір необхідного обладнання. Саме буріння складається з наступних процесів: дроблення породи та підйом зруйнованого ґрунту на поверхню, ущільнення стінок сформованої свердловини, обсадка трубами, підключення насосів та фільтрів.

Piu

Які бувають свердловини

Вибір на користь тієї чи іншої свердловини залежить від потреб замовника. Існує два типи свердловин – фільтрові та гранітні.

Перші буряться «на пісок» і є гідротехнічним об'єктом глибиною 15-30 метрів. Серед переваг піщаних свердловин – простота їхньої організації, порівняно невеликі витрати. Вони є оптимальним вибором для забезпечення водою невеликих дачних ділянок та отримання води для поливу та технічних потреб.

Артезіанські свердловини значно глибші – можуть сягати кількох сотень метрів, залежно від розташування артезіанського водоносного горизонту. Створення такої свердловини обходиться дорожче, ніж копання колодязя або свердловини на пісок, проте це окупається великим дебетом та тривалим терміном служби об'єкта.

Буріння свердловини на воду – це процес, що вимагає не тільки наявності відповідних установок, а й суворого дотримання технології буріння. При виборі виконавця варто віддати перевагу спеціалістам, які мають великий практичний досвід буріння.

Наша компанія пропонує послуги буріння свердловин по всій Україні. Великий власний технічний парк компанії включає, зокрема і компактні установки. На рахунку компанії тисячі успішно введених в експлуатацію гідротехнічних об'єктів. Замовити буріння у нас ви можете за доступними цінами та з гарантією результату. Кваліфіковані фахівці допоможуть вирішити завдання будь-якої складності та зроблять це грамотно та оперативно.

Докладніше про буріння фільтрових свердловин
Докладніше про буріння артезіанських свердловин
Дізнатись ціни