Водоочищення

Водоочищення води із свердловин необхідне, т.к. навіть на великій глибині вода може мати різні забруднення, впоратися з якими може грамотно спроектована система очищення води. На ранніх стадіях необхідно досліджувати воду на різні види забруднень, а потім вже вирішувати, з яких саме очисних пристроїв буде здійснюватися водоочищення води зі свердловини.

 

водоочистка

Попереднє дослідження

Водоочищення води зі свердловин вимагає попереднього аналізу води, який має на увазі ретельне дослідження хімічного складу. Різні експрес-тести в даному випадку не підходять, адже вони здатні зробити лише приблизну оцінку, а повну картину може показати лише дослідження у лабораторії. При збиранні рідини необхідно користуватися чистим посудом, після чого зберігати воду за певних умов до передачі на аналіз.

Затяжні осінні дощі, паводки навесні та зимові відлиги мають сильний вплив на склад ґрунтових та поверхневих вод. Навіть у великій глибині можуть відбуватися незначні зміни. У зв'язку з цим іноді доводиться налаштовувати фільтри для очищення води зі свердловини в залежності від пори року. Тому, повноцінний аналіз можна здійснити тільки при регулярних дослідженнях у різну пору року.

Глибина артезіанської свердловини становить від 20 до 240 метрів. І на цій глибині можуть бути різні види хімічних сполук та хвороботворних бактерій. Тільки грамотне водоочищення води зі свердловини зможе очистити воду від різних негативних домішок. Адже це необхідно не тільки для Вашої родини, а й навіть для побутової техніки.

Як це працює

Система механічної очистки - автоматична інженерна станція, що видаляє з води 99% механічних домішок.

  • Автоматична система пом'якшення – видаляє з води солі жорсткості, запобігає утворенню вапняного нальоту на сантехніці та нагрівальних приладах.
  • Автоматична система видалення заліза та марганцю – повністю видаляє з води залізо, марганець та амоній.
  • Автоматична система покращення смаку питної води та видалення органічних домішок на 99,99% - Інноваційна багатоступінчаста система очищення води від органічних домішок.
  • Модуль знезараження від бактерій та вірусів - технологія, заснована на знайомому багатьом "кварцуванні" ультрафіолетовими променями.
  • Ідеальне інженерне рішення для отримання якісної питної води у всьому будинку.