Буріння фільтрових свердловин

Фільтрова свердловина – так називається свердловина на пісок. Вона являє собою трубу із пластику або металу, на нижньому кінці якої знаходиться сітчастий фільтр. Він розміщується в піщаному водоносному шарі та затримує проникнення піску у воду. Глибина такої свердловини – від 15 до 200 і глибша за метри. Дебіт такої свердловини залежить від глибини залягання водоносного горизонту.

Яка продуктивність свердловин на пісок
Продуктивність такої свердловини залежить від потужності водоносного горизонту та від інтенсивності експлуатації. Чим більше прокачується свердловина, тим більший її ресурс. Також продуктивність свердловини залежить від фракції піску. Якщо пісок крупнозернистий, то свердловина буде більш тривалий термін. При дрібнозернистому та пилуватому характері піску її ресурс зменшується. Як правило, продуктивність фільтрової свердловини може становити від 1,0 м3/годину і вище. Така продуктивність свідчить, що води має вистачати для життєзабезпечення приватного будинку. Дуже часто свердловини такого типу вибираються як джерело води для дачних ділянок та будинків котеджного типу.

filter

Фільтруючий елемент - свердловина влаштована так, що вода, що надходить в обсадну колону, повинна бути без домішок, інакше плавун (водоносний пісок) замулює її і свердловина перестане наповнюватися водою. Фільтр для свердловини обмежує проникнення будь-яких дрібних частинок піску всередину свердловини. Водоносний пісок залишається за фільтром, вода через елемент, що фільтрує, наповнює свердловину. Для того, щоб продовжити термін служби фільтра, потрібно робити його обсипання спеціальним кварцовим митим піском. Необхідно пам'ятати - термін служби фільтра для свердловини визначає термін роботи свердловини в цілому.

Фільтр

Преимущества фильтровых скважин:     

  • простота облаштування та обслуговування;
  • встановлення фільтра безпосередньо у процесі монтажу свердловини;
  • занурювальний насос може бути середньої потужності;
  • щодо невисока ціна;
  • не потрібна ліцензія та реєстрація свердловини.

  Наша компанія виробляє буріння фільтрових свердловин з подальшим їх облаштуванням під ключ. Ми також встановлюємо додаткові фільтри для покращення якості води зі свердловини на пісок. Фільтрова свердловина потребує регулярного сервісного обслуговування, у тому числі очищення сітки, що значно продовжує термін служби. Наша компанія пропонує замовникам цю послугу за доступною ціною.