Вибір місця для буріння свердловини

Вибір місця для буріння свердловини — важливий аспект економічної доцільності та комфорту. Правильний вибір розташування свердловини є запорукою її багаторічної та комфортної експлуатації з мінімальними фінансовими витратами.

Все про вибір потрібного місця для буріння свердловини
У вас з’явилося тверде рішення забезпечити свій будинок чистою, якісною водою, яка повністю задовольняла б всі побутові потреби — пропонуємо для початку визначити місце для розташування свердловини. У справах пошуку місця не потрібно звертатися до езотерики – за допомогою соломинок та рамок, ви не отримаєте відповіді на це питання. Вибирати місце для буріння водяної свердловини потрібно спираючись на певні дані і фактори. Наші фахівці під час вибору потрібного квадрата спираються виключно на факти. Фахівці проводять пробне буріння як розвідку, що дозволяє максимально точно визначити, на якій глибині залягає водоносний горизонт. Але якщо земельна ділянка невелика за площею, то є кілька особливостей вибору. Давайте їх і розглянемо.

Геологія невеликих за площею ділянок
Рідко трапляється так, що глибина залягання водоносного горизонту може змінюватися по всій ділянці (особливо якщо площа – шість соток). В основному на невеликих площах глибина залягання стабільна, отже, геологія не належить до важливого показника визначення місця для буріння.

Використання спеціальної техніки
Наша компанія виконує цю процедуру з використанням малогабаритних, високоточних, нових та якісних установок, які демонструють неперевершену ефективність при невеликих габаритах. Для того щоб виконати роботу, багато місця не потрібно — достатньо мати у розпорядженні пару метрів. Так само наші фахівці можуть виконати роботу не заїжджаючи на саму ділянку — буває скрутний заїзд через велику кількість будівель.

Отже, техніка так само не впливає на місце, наші фахівці визначають потрібне місце відштовхуючись від показників доцільності, економічності та комфорту.

За якими показниками визначається місце під розробку свердловини на воду

Це питання вирішуємо, якщо звернути увагу на комплекс певних факторів, які допоможуть визначити найоптимальніше місце розташування. Перше, що потрібно визначити – це доцільність та сфера застосування свердловини:

Побутові потреби.
Сільськогосподарські та побутові.
Спеціальні, сільськогосподарські та побутові (підведення води до басейну, сауни, душової кабіни тощо).
Друге, на що слід звертати увагу при виборі місця, це проходження каналізаційної магістралі. На деяких ділянках як зрошення використовують стічні води, які проходять процес фільтрації, і це може суттєво скоротити споживання чистої води.

Доцільність та економія
Для того щоб забезпечити будинок проточною та чистою водою, її потрібно спочатку використовуючи насос підняти на поверхню, потім провести по всій трубо-магістралі до будинку. Отже, що більше відстань до будинку, то більше буде витрат, особливо:

Купівля дорогого потужного насосу;
Витрати з електроенергії;
Купівля утеплювачів;
Купівля труб;
Підготовка траншів.
Найбільш економічним варіантом вважається визначення місця для розташування свердловини та її буріння в період забудови ділянки – тобто ви не свердловину підлаштовуєте під будівництво, а навпаки. Також якщо вибрати перед забудовою місце для свердловини, свердловина може опинитися в підвальному приміщенні будинку, що істотно скоротить усі витрати та збільшить ступінь комфорту її експлуатації.

Отже, у період визначення місця для розміщення свердловини ми рекомендуємо звертати увагу на такі фактори:

Практичність та ефективність;
Комфорт експлуатації;
Доцільність та економічність.
Наша компанія використовує у своїй роботі нове, високотехнічне, унікальне обладнання, яке дозволяє бурити свердловини навіть у важкодоступних місцях важкої техніки. Від вас потрібно лише вказати місце, а всю важку роботу ми виконаємо самі на високому рівні та з гарантією якості. Важливо лише враховувати пору року та особливості ґрунту. Оскільки технологія свердловини в зимовий період, коштуватиме дорожче, ніж у літній, весняний чи осінній період.

Чи не відмовляйте собі в комфорті, проточна вода — це невід’ємна частина нашого життя!

Дізнатися про вибір свердловини на воду Ви можете з даного матеріалу.

НАЗАД