Що таке підземна енергія

Що таке підземна енергія?

Земля діє як дуже великий запас теплової енергії. Він може використовуватись як джерело тепла взимку, або тепловідведення влітку. Грунт можна використовувати для пом’якшення температури в будівлях, що стоять на ній.

Тепловий насос наземного джерела може використовуватися для вилучення теплової енергії із землі взимку та передачі тепла в будівлі. У рівній мірі це може бути використане для забезпечення ефективного механізму вигоряння тепла з будівель у землю влітку.

Що таке геотермальна енергія?

Термін «геотермальний» походить від грецької і означає «тепло від землі». «Геотермальна енергія» зазвичай використовується для позначення високих температур із глибини Землі з достатньою інтенсивністю для кип’ятіння води. В Ісландії та інших областях вулканів ці температури можна знайти поблизу поверхні землі та можуть використовуватись для вироблення електроенергії, а також для забезпечення опалення будівель поруч із ними.

Що таке геотермальні теплові насоси?

Тепловий насос наземного джерела забезпечує чистий спосіб обігріву будівель без викидів вуглекислого газу на місці. Він може використовувати сонячну енергію, що зберігається в землі, щоб забезпечити один із найенергоефективніших способів опалення будівель. Сонячна перезарядка є невід’ємною частиною енергії джерела землі, яка використовується для підвищення ефективності теплових насосів наземного джерела.

Тепловий насос наземного джерела забезпечує чистий спосіб обігріву будівель без викидів вуглекислого газу на місці. Він може використовувати сонячну енергію, що зберігається в землі, щоб забезпечити один із найенергоефективніших способів опалення будівель. Сонячна перезарядка є невід’ємною частиною енергії джерела землі, яка використовується для підвищення ефективності теплових насосів наземного джерела.

Наземний тепловий насос

Вони можуть встановлюватися в будь-якому місці, використовуючи свердловину або дрібні траншеї або, рідше, вилучення тепла з ставка або озера. Для отримання цієї накопиченої енергії використовуються теплозбірні труби в замкнутому контурі, що містять воду (з невеликою кількістю антифризу), які потім можуть використовуватися для забезпечення обігріву приміщень і гарячої води для побутового використання. Теплові насоси можуть бути скасовані влітку, щоб забезпечити охолодження.

Єдиною енергією, що використовується тепловим насосом для наземного джерела, є електрика для живлення компресора та циркуляційних насосів, які передають теплову енергію із землі до будівлі. Добре спроектована установка теплового насоса наземного джерела забезпечить втричі-вчетверо більше теплової енергії (тепла), яка використовується в електричній енергії для керування системою. Для особливо екологічного рішення можна придбати зелену електрику.

Наземні теплові насоси широко використовуються в Північній Америці, Швеції, Німеччині та Швейцарії протягом багатьох років. Як правило, вони коштують дорожче, ніж стандартні системи опалення. Тим не менш, вони мають дуже низькі експлуатаційні витрати і, як очікується, забезпечують безпечне, надійне і безступінчасте нагрівання більше 20 років.

Переваги геотермальних теплових насосів:

 • -Наземні теплові насоси заощаджують гроші. Теплові насоси набагато дешевші, ніж прямі електричні системи опалення. GSHP дешевше, ніж нафтові котли, і можуть бути дешевшими, ніж газові котли.
 • -Оскільки теплові насоси можуть бути повністю автоматизовані, вони вимагають набагато менше роботи, ніж котли з біомасою.
 • -Теплові насоси заощаджують простір. Немає вимог щодо зберігання палива.
 • -Немає необхідності керувати постачанням палива. Відсутність ризику крадіжки палива.
 • -Теплові насоси безпечні. Не відбувається згоряння та немає викиду потенційно небезпечних газів. Немає димарів.
 • -GSHP вимагає менше обслуговування, ніж системи опалення на основі спалювання. Вони також мають триваліший термін служби, ніж котли-утилізатори. Заземлений теплообмінник елемента установки теплового насоса має термін служби більше 50 років.
 • -Теплові насоси заощаджують викиди вуглецю. На відміну від спалювання нафти, газу, зрідженого нафтового газу або біомаси, тепловий насос не виробляє викидів вуглецю на місці (і взагалі не виділяє вуглекислого газу, якщо для їх використання використовується відновлюване джерело електроенергії).
 • -GSHP безпечні, безшумні, ненав’язливі та недоступні: вони не вимагають дозволу на планування.
 • -Теплові насоси можуть забезпечити охолодження влітку, а також опалення взимку.
 • -Теплові насоси наземного джерела є єдиною відновлюваною енергетичною технологією, яка може отримати вигоду від властивостей зберігання теплової енергії на землі, щоб переробляти тепло від літа до зими.
 • -Добре спроектована система теплового насоса наземного джерела, ймовірно, збільшить вартість продажу вашого майна.

Геотермальні теплові насоси у комерційних будівлях

Наземні теплові насоси дуже добре підходять для комерційних будівель, особливо для тих, які влітку потребують охолодження, а також у зимовий час. Проте експертний дизайн та встановлення мають вирішальне значення для досягнення високої економії вуглецю та низьких експлуатаційних витрат.

Продуктивність геотермальних теплових насосів

Продуктивність теплового насоса вимірюється в стандартних умовах як «коефіцієнт продуктивності»: це вимірює тепловіддачу в кіловатах по відношенню до електричного входу в кіловатах. Однак на CoP теплового насоса впливає вихідна температура, що подається в систему розподілу тепла в будівлі і вхідну температуру від джерела тепла.

У холодних умовах тепловий насос із заземлюючим джерелом, що має доступ до температури 10°C від землі, постачатиме значно більш високий рівень CoP, ніж тепловий насос із повітряним джерелом, що має доступ до -5°C від навколишнього повітря. Конструкція, якість установки та контроль установки теплового насоса наземного джерела мають вирішальне значення для досягнення хорошої продуктивності.

Установка геотермальних теплових насосів

Щоб отримати повну вигоду від установки GSHP, вам потрібно буде найняти когось із досвідом проектування та встановлення. Тепловий насос наземного джерела може не працювати добре, якщо він не включений у хорошу конструкцію кимось, хто розуміє потреби будівлі, її використання, а також місцеву геологію.

Добре встановлене встановлення теплового насоса наземного джерела може забезпечити стійку енергію протягом усього життя будівлі.

Для отримання додаткової інформації про встановлення опалення джерела заземлення з дослідного джерела, будь ласка, зв’яжіться з одним із наших фахівців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *