Про нас

УкрБур – одна з найбільш спеціалізованих компаній у буровій промисловості. Предлагая различные типы буріння, такие как: буріння артезіанських свердловинбуріння фільтрових свердловинбуріння під тепловий насос . Завдяки унікальній експертизі своєї робочої сили та продуктивності свого спеціалізованого обладнання, компанія пропонує якісну та неперевершену швидкість реагування у безпечному робочому середовищі. УкрБур пропонує виняткове обслуговування; успішно завершуючи проекти незалежно від їх розміру та складності.

Мета компанії – об’єднати досвід, накопичений у цих різних галузях, для надання інноваційних рішень та продуктів найвищої якості для задоволення потреб своїх клієнтів. Щоб отримати інформацію про наші методи буріння та обговорити інноваційні рішення для буріння, які ми могли б включити у ваші проекти, будь ласка, Зв’яжіться з нами. Ми будемо раді обговорити ваші потреби та очікування.

Ми – українська компанія з більш ніж 18-річним досвідом роботи на вітчизняному ринку.

Ми розпочали буріння свердловин у 2000 році для потреб житлового та сільськогосподарського водопостачання. З того часу ми розширили наш потенціал — на сьогоднішній день крім буріння ви можете замовити такі види послуг: услуги по облаштуванняпроектування скважин, водоочищення, установка и настройка автоматичного поливу, полное оборудование дома геотермальним опаленням, проектирование и монтаж каналізації.
Докладніше про всі послуги

НАЗАД